Ładowanie strony...

Relacja z III Kaliskiego Forum Audytu

29 listopada 2022
0
2 minuty

Miło nam poinformować, iż III Kaliskie Forum Audytu jest już za nami. Odbyło się ono 23 listopada 2022 roku w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, w ramach konferencji „Prakseologia współdziałania podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych”.

Tematem forum „Audyt kontroli zarządczej procedur sytuacji kryzysowych” w którym wzięli udział nie tylko członkowie i CAKW, ale także ponad 60 studentów Akademii Kaliskiej.

Wystąpienia prelegentów III Kaliskiego Forum Audytu nawiązywały do problemów współdziałania w zarządzaniu kryzysowym, które omawiane podczas konferencji. Urszula Szychowska wskazała na znaczenie przestrzegania zasad etyki w zapewnieniu sprawności współdziałania różnych osób i jednostek w procesach zarządzania kryzysowego. Andrzej Kasiński na przykładzie roli łuczników omówił znaczenie społecznej roli biznesu i zasady ujęte w normie ISO 26000. Leszek Adamski przedstawił wykorzystanie standardów kontroli zarządczej w ocenie kontroli zarządczej procesów zarządzania kryzysowego.

Dziękujemy władzom Akademii Kaliskiej, a szczególnie prof. dr inż. Jarosławowi Wołejszo uwzględnienie w programie konferencji naszego forum. Zapraszamy za rok do udziału w IV Kaliskim Forum Audytu w murach gościnnej Akademii Kaliskiej.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię.

Skontaktuj się z nami

CAKW

Kontakt

Newsletter

Nie chcesz przegapić najciekawszych wydarzeń?

Zapisz się do newslettera