Ładowanie strony...

III Kaliskie Forum Audytu

13 listopada 2022
0
2 minuty

Stowarzyszenie Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej (CAKW), Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. (PIKW) i Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego zapraszają członków i sympatyków CAKW do udziału w konferencji: „Prakseologia współdziałania podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych„.

Konferencja rozpoczyna się 22 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 10:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, w Kaliszu, ul. Poznańska 201-205, Collegium Oecologicum, więcej na stronie uczelni: https://akademia.kalisz.pl/instytuty/instytut-nauk-o-bezpieczenstwie/

Program III Kaliskiego Forum Audytu:

Za udział w spotkaniu można uzyskać 2 punkty w Programie Ustawicznego Kształcenia Krajowej Listy Audytorów, Kontrolerów i Specjalizacji Powiązanych.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału: sekretariat@cakw.pl

Walne zgromadzenie członków CAKW postanowiło ustalić składkę zadaniową, a zarząd CAKW ustalił składkę na pokrycie kosztów udziału w spotkaniu stowarzyszenia na 30 zł od osoby, która chce uzyskać zaświadczenie o udziale i przyznanych punktach, przy czym z opłaty zwolnieni są członkowie CAKW z opłaconą składką członkowską za bieżący rok, absolwenci Uczelni z poprzedniego roku akademickiego i osoby przyjęte na studia w bieżącym roku. Wpłaty za udział prosimy wpłacać na rachunek CAKW nr 49 1750 0012 0000 0000 3441 9477.

Przy okazji informujemy, że kolejne spotkania odbędą się 26 listopada w Radomiu i 29 listopada w Sanoku. Programy będą udostępnione na naszej stronie w przyszłym tygodniu.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię.

Skontaktuj się z nami

CAKW

Kontakt

Newsletter

Nie chcesz przegapić najciekawszych wydarzeń?

Zapisz się do newslettera