Ładowanie strony...

VII Podkarpackie Forum Audytu

18 marca 2022
0
2 minuty

1 kwietnia 2022 roku (piątek) w Instytucie Ekonomii i Finansów UR sala nr C 5, ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 2 w Rzeszowie, odbędzie się VII Podkarpackie Forum Audytu. Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej.

Podkarpackie Forum Audytu służy upowszechnianiu wiedzy oraz konsolidacji i promocji środowiska osób zajmujących się kontrolą i audytem wewnętrznym, bezpieczeństwem informacji oraz zapobieganiem i zwalczaniem nadużyć gospodarczych i korupcji.

Tematem przewodnim VII edycji Forum będzie omówienie zagadnień związanych z wykrywaniem i przeciwdziałaniem nieprawidłowościom, nadużyciom i naruszeniom prawa w organizacji, w tym w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Omówione zostaną również najlepsze praktyki w tym zakresie.

W szczególności dyskusja będzie prowadzona w trzech blokach tematycznych:

  • naruszenia prawa w organizacji – zasady przeciwdziałania,
  • nadużycia, a zapewnienie bezpieczeństwa państwa,
  • naruszenia w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Podczas Konferencji znaczna część czasu została wygospodarowana na panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom.

Zapraszamy do dyskusji przedstawicieli nauki, przedsiębiorstw, administracji publicznej, organizacji rządowych i samorządowych, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, itp., zarówno pełniących obowiązki audytorów, przedstawicieli kadry zarządzającej, jak i osoby zainteresowane problematyką audytu wewnętrznego, kontroli zarządczej oraz ochrony danych osobowych i audytu bezpieczeństwa.

Za udział w forum można uzyskać 6 punktów w Programie Ustawicznego Kształcenia (na podstawie zaświadczenia potwierdzającego udział w Forum), o którym mowa w Regulaminie Krajowej Listy Audytorów, Kontrolerów i Specjalizacji Powiązanych prowadzonej przez Polski Instytut Kontroli wewnętrznej Sp. z o.o.

Program spotkania: VII Podkarpackie Forum Audytu

Załączniki:


Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię.

Skontaktuj się z nami

CAKW

Kontakt

Newsletter

Nie chcesz przegapić najciekawszych wydarzeń?

Zapisz się do newslettera